Меню    

Карпати, Відпочинок в Карпатах, Драгобрат, Центр Європи

   
 
        


          Трансфер









 

Карпати. Бази відпочинку :: Карпати. Готелі і дачі
Карпати. Котеджі :: Карпати. Приватні садиби. Приватний сектор

Карпати. Бази відпочинку. Ясіня :: Карпати. Готелі і дачі. Ясіня
Карпати. Котеджі. Ясіня :: Карпати. Приватні садиби. Приватний сектор. Ясіня

Карпати. Бази відпочинку. Драгобрат :: Карпати. Готелі і дачі. Драгобрат

Карпати. Готелі і дачі. Лазещина :: Карпати. Котеджі. Лазещина :: Карпати. Приватні садиби. Приватний сектор. Лазещина
Карпати. Готелі і дачі. Чорна Тиса :: Карпати. Приватні садиби. Приватний сектор. Чорна Тиса :: Карпати. Готелі і дачі. Кваси
Карпати. Приватні садиби. Приватний сектор. Кваси
Карпати. Бази відпочинку. Коб.Поляна
Карпати. Котеджі. Яблуниця :: Карпати. Приватні садиби. Приватний сектор. Яблуниця

Карпати. Колиби, шашличні. Ясіня :: Карпати. Сауни, бані. Ясіня

База відпочинку 'Едельвейс' - Ясіня, Буковель Драгобрат   
Відпочинковий комплекс "Меридіан"    Садиба "Карпати"    Садиба "Казка Карпат"   
Трансфер Ясіня, Буковель, Драгобрат, Івано-Франківськ


Пользовательского поиска

Ясиня. Ясіня      Селище Ясіня розташоване на висоті 650 м над вірнем моря біля підніжжя вершин Говерла, Петрос, Близниці і в 40км від Географічного Центру Європи. Вперше згадується в документах 1555 р. Ясіня - улюблене місце туристів, які відпочивають тут цілий рік. Цікавий пам'ятник народної архітектури XVII в. - Струківська церква.


     Селище Ясіня славиться пам'ятниками дерев'яної архітектури, народною й художньою творчістю, працюють народні умільці різьблення по дереву, обробки шкіри, вовни; самобутнє гуцульське ткатство й вишивання, є свої народні композитори й художники й ін. Пісні, коломийки й танці ясінчан слухали й дивилися не тільки на Україні але й за кордоном.
     Характерним для населення селища є національна кухня.
     Окраїни селища - ліси, високі гори й полонини, де влітку випасають череди корів й овець. Сніг лежить до кінця травня, що дає можливість гірськолижникам відпочивати більше півроку. Узимку до Ваших послуг підйомники, облаштовані траси, а влітку гриби, ягоди, цілюще повітря, мінеральні джерела. Ліси багаті на флору й фауну. Все це створює відпочинок тут незабутнім.


Драгобрат      Драгобрат - самий високогірний гірськолижний курорт України, розташований на висоті 1400м над рівнем моря, на стику хвойних лісів і зони альпійських лугів біля підніжжя гори Стіг (1707м) у районі гірського масиву Близниці (1883м). За рахунок значної висоти й унікального клімату гарантується наявність природного сніжного покриву.
     Урочище Драгобрат, розташоване біля підніжжя одного з найбільш високих хребтів Карпат - хребта Свидовець - цілий рік притягує до себе туристів. Улітку туристи-пішохідники приходять сюди помилуватися карпатським вершинами, чистотою гірських озер, а взимку тут панують лижники й сноубордисти. Слово "Драгобрат" уже давно й міцно зайняло своє місце в серцях українських лижників. Це місце, назване ще "Карпатським Сибіром", славиться тим, що навіть у самі теплі зими схили урочища покриті шаром снігу товщиною в кілька метрів. Особливий мікроклімат цього місця дозволяє кататися на лижах до середини травня!


Говерла      Карпати - цей край має особливу красу взимку, коли не тільки вершини гір покриті снігом, але і вся округа потопає в заметах. У Карпатах, саме взимку починається бурхливе, веселе та цікаве життя. Сюди з'їжджаються всі, хто закоханий у гори, у лижні траси, хто не любить безвилазно сидіти дома, а поспішає побачити багато нового, хто любить життя й красу цього краю.
     У Карпатах курортний сезон триває цілий рік. Узимку - масові заїзди фанатів гірськолижного спорту (безпосередньо в селищі є два гірськолижних підйомники). Навесні й улітку відпочивать ті, хто бажає подихати свіжим, кришталево-чистим повітрям, попити цілющої, що дає здоров'я води, а восени в цей край з'їжджаються аматори "тихого полювання". Про те, яку кількість грибів й ягід дарує місцева природа, важко розповісти словами.
      А чи багато аматорів гірськолижників знають про те, що сезон катання тут починається в жовтні, а закінчується, найчастіше на початку травня? Де ще можна одночасно кататися на лижах і при цьому приймати сонячні ванни? А про повітря потрібно говорити окремо. Дихати, не надихатися. Адже до найближчого забруднювача атмосфери сотні кілометрів.


Дивіться також наші сайти про відпочинок на морі в Україні: Бердянськ, Урзуф, Приморськ.

     У живописному куточку, в центрі Карпатських гір, покритих вічнозеленим лісом, в оточені найвищих вершин України - Говерли, Петроса й Близниці, де зливаються кришталево чисті ріки Лазещина й Чорна Тиса, на висоті 550 м над рівнем моря розкинувся гуцульське селище Ясіня.

нагору

   
         
         
  © 2004  Ясіня - yasinya.com.ua